OPAKOWANIA

INDYWIDUALNE

Opakowania indywidualne, tworzone na zamówienie. Stosowane w akcjach marketingowych, do pakowania prezentów, butelek, słodyczy.

 

OPAKOWANIA – KRÓTKIE SERIE

W krótkim czasie przygotowujemy krótkie serie pudełek i opakowań o dowolnie wybranych kształtach, dowolnych wymiarach, bez konieczności wykonywania wykrojników!

Wielkość opakowań nie jest dla nas przeszkodą – możemy tworzyć nawet wielkogabarytowe opakowania z jednego kawałka tektury, bądź innego wybranego materiału.

Przygotowanie prototypu opakowania zajmuje nam teraz zaledwie parę chwil, dlatego nie stanowi już problemu wykonanie pojedynczego opakowania o nietypowym kształcie.

Dzięki technologii w jaką jesteśmy wyposażeni możemy stworzyć dla Państwa opakowanie na dowolny przedmiot o dowolnych kształcie.

Z wykorzystaniem plotera można wyciąć praktycznie dowolne kształty. Wykrojniki w sposób oczywisty posiadają pewne ograniczenia, wynikające z ich budowy a dotyczące szczególnie precyzyjnych kształtów.

Maksymalny rozmiar obrabianego arkusza materiału to 2200 mm x 3200 mm, a maksymalna grubość to 55 mm. Powstałe linie cięcia czy frezowania są gładkie i niepostrzępione, a bigowanie z naciskiem do 50 kg pozwala na obróbkę tektury falistej aż do tektur siedmiowarstwowych. Ploter gwarantuje bardzo wysoką dokładność i powtarzalność pracy. Dzięki zaimplementowanej kamerze video mamy możliwość precyzyjnego dopasowania ścieżki cięcia czy frezowania do wydrukowanej wcześniej grafiki.

 

Polityka Plików Cookies [x]