DRUK OFFSETOWY

DRUK I OPRAWA

Szeroki zakres możliwości produkcyjnych naszej Firmy, obejmuje swoim zasięgiem druk: albumów, książek, czasopism, broszur, plakatów, kart pocztowych, katalogów reklamowych i handlowych, folderów, notesów, teczek firmowych, papierów firmowych, druk papeterii, kalendarzy, ulotek oraz wielu innych artykułów różnorodnego przeznaczenia.

Nasza Firma korzysta z nowoczesnych maszyn arkuszowych i rolowych. Drukujemy na papierach powlekanych i niepowlekanych, na papierach samoprzylepnych, etykietowych oraz ozdobnych.

Pokrywamy druki lakierem dyspersyjnym w linii, również w systemie TWIN. Oferujemy Państwu oprawę twardą jak również miękką klejoną, z możliwością szycia nićmi. Jeżeli chodzi o uszlachetnianie druku proponujemy: lakierowanie UV, lakierowanie UV selektywne, foliowanie na zimno i na gorąco, tłoczenia, złocenia, kaszerowanie i inne.

PRZYGOTOWALNIA

Zanim farba drukarska trafi na papier każda produkcja musi przejść długi proces przygotowania.

W zakresie tym oferujemy pełną gamę usług, począwszy od metod tradycyjnych do niestandardowych, pomagając udoskonalić jakość oraz precyzję kolorów.

Dysponujemy technikami, które pozwalają nie tylko na osiągnięcie zamierzonego efektu ale również skracają czas realizacji i obniżają koszty końcowe.

DRUK CZASOPISM

Drukujemy czasopisma czarno - białe, kolorowe, szyte, klejone. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu nasze produkty mają najwyższą jakość. Falcujemy, szyjemy, kleimy. Zgodnie z Państwa życzeniem publikacje pakujemy w papier, folie, pudła, paczki, oraz palety. Produkujemy czasopisma najwyższej jakości w dobrej cenie. Naszym atutem jest najwyższa jakość oferowanych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Proponujemy Państwu rozwiązania umożliwiające terminowe wykonanie publikacji i dostarczenie ich we wskazane przez Państwa miejsce.

 

DRUK KSIĄŻEK

Drukujemy albumy, podręczniki, książki w oprawie twardej lub miękkiej. Korzystamy z możliwości technicznych, które pozwolą Państwu zaskoczyć czytelników ciekawą i niespotykaną szatą graficzną publikacji. Oferujemy skuteczne rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb. Zawsze i wszędzie pomagamy jak najlepiej zaprezentować zawartość publikacji, tak aby wywarła ona jak największy wpływ na końcowego odbiorcę. Wiemy jaką wartość mają książki (są skarbnicą naszej wiedzy), dlatego pakujemy je bezpiecznie i dokładnie, tak aby mogły lśnić na Państwa półkach przez długie lata.

W przypadku oprawy twardej proponujemy: okładki całopapierowe, płócienne, skórzane i skóropodobne, łączone (półpłótno), zintegrowane, z obwolutą.

DRUKI REKLAMOWE

Wiemy, jak ważną rolę w kampaniach marketingowych odgrywają ulotki reklamowe, reklamy wysyłane pocztą, oraz materiały reklamowe w punktach sprzedaży w przyciąganiu klientów do sklepów i kas. Drukujemy więc dla Państwa: katalogi, broszury i plakaty. Dostarczamy rozwiązania adekwatne do Państwa potrzeb. Dbamy o optymalizację procesu produkcji i efektywne gospodarowanie materiałami, tak aby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

INSERTY/ONSERTY

Proponujemy szeroki zakres urozmaicania publikacji o przyciągające uwagę inserty, oraz onserty.

Z usług dodatkowych możemy zaproponować: foliowanie pojedynczych egzemplarzy folią termokurczliwą, konfekcjonowanie materiałów reklamowych do książek, wklejanie płyt CD lub DVD.

 

Polityka Plików Cookies [x]