DRUK OFFSETOWY

O FIRMIE

Firma PARIO PRINT

Firma PARIO PRINT istnieje na rynku poligraficznym od 2004 roku. Przez ostatnie 17 lat z wielką starannością świadczymy dla Państwa usługi w zakresie Print Management , zbierając przy tym bardzo cenne i jakże ważne doświadczenie. Pozwoliło to nam na stworzenie profesjonalnego zespołu ludzi z ogromną wiedzą w zakresie szeroko rozumianej poligrafii. Naszym celem w dalszym ciągu jest nieustanny rozwój i doskonalenie Firmy w taki sposób, aby w 100% spełniać Państwa oczekiwania.

Zakres działania Naszej firmy:

  • Druk książek, albumów, czasopism, kalendarzy, ulotek, broszur, plakatów, kart pocztowych, katalogów reklamowych i handlowych, folderów, notesów, teczek firmowych, papierów firmowych, druk papeterii etc.
  • Produkcja opakowań kartonowych, pudełek, opakowań specjalistycznych, opakowań ozdobnych, standów wykonanych z tektur litych, falistych lub kaszerowanych.
  • Produkcja papierowych toreb.
  • Wychodząc Państwu naprzeciw, chcemy zaproponować usługi kompleksowe.
  • Od wielu lat prowadzimy współpracę z tłoczniami w Polsce a co za tym idzie przedstawiamy szeroką ofertę w zakresie tłoczenia płyt, która dotyczy wszystkich współczesnych formatów. (Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce CD/DVD)
  • Od wielu lat prowadzimy także współpracę z firmą zajmującą się produkcją kopert. W tym zakresie proponujemy uszlachetnianie i zadruk kopert. (Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce opakowania)

Gotowe produkty dostarczamy we wskazane miejsce na terenie całej Europy.

Od września 2014 rozpoczynamy współpracę z firmą mailingową, co pozwoli nam na personalizowanie wysyłek.

Naszymi stałymi klientami są wydawnictwa, sklepy internetowe, firmy z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, spożywczej, odzieżowej oraz wiele innych.

Zaufało nam wielu klientów z Europy Zachodniej, z którymi prowadzimy stałą wieloletnią współpracę. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, również w języku niemieckim i angielskim, doradztwo oraz produkty najwyższej jakości. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami jak i z klientami indywidualnymi.

Firma PARIO PRINT to solidny partner biznesowy, cieszący się uznaniem Swoich Klientów.

Naszymi priorytetami we współpracy z Państwem są:

PROFESJONALNA OBSŁUGA

NISKA CENA

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

 

Polityka Plików Cookies [x]